Wyniki głosowań
Wyniki głosowań na posiedzeniu "XVII Sesja Rady Miejskiej w Przasnyszu 09.10.2019 r.".
Wprowadzenie do porządku obrad projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Miasta Przasnysz na 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Małgorzata Żbikowska | za |
2 | Jarosław Stanisław Włodarczyk | za |
3 | Piotr Kołakowski | za |
4 | Arkadiusz Chmielik | za |
5 | Piotr Jeronim | za |
6 | Jan Ćwiek | za |
7 | Robert Piotr Oleksik | za |
8 | Maciej Smoliński | za |
9 | Małgorzata Bandurska | za |
10 | Wojciech Długokęcki | za |
11 | Bogdan Ćwiek | za |
12 | Paweł Łada | za |
13 | Sławomir Mariusz Czaplicki | za |
14 | Bogdan Dymczyk | za |
15 | Edyta Olak | nieobecny |
Przyjęcie porządku obrad.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Małgorzata Żbikowska | za |
2 | Jarosław Stanisław Włodarczyk | za |
3 | Piotr Kołakowski | za |
4 | Arkadiusz Chmielik | za |
5 | Piotr Jeronim | za |
6 | Jan Ćwiek | za |
7 | Robert Piotr Oleksik | za |
8 | Maciej Smoliński | za |
9 | Małgorzata Bandurska | za |
10 | Wojciech Długokęcki | za |
11 | Bogdan Ćwiek | za |
12 | Paweł Łada | za |
13 | Sławomir Mariusz Czaplicki | za |
14 | Bogdan Dymczyk | za |
15 | Edyta Olak | nieobecny |
Przyjęcie protokołu z sesji z dnia 24 września 2019 r.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Małgorzata Żbikowska | za |
2 | Jarosław Stanisław Włodarczyk | za |
3 | Piotr Kołakowski | za |
4 | Arkadiusz Chmielik | za |
5 | Piotr Jeronim | za |
6 | Jan Ćwiek | za |
7 | Robert Piotr Oleksik | za |
8 | Maciej Smoliński | za |
9 | Małgorzata Bandurska | za |
10 | Wojciech Długokęcki | za |
11 | Bogdan Ćwiek | za |
12 | Paweł Łada | za |
13 | Sławomir Mariusz Czaplicki | za |
14 | Bogdan Dymczyk | za |
15 | Edyta Olak | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego pn. „CENTRUM”.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
13 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Małgorzata Żbikowska | za |
2 | Jarosław Stanisław Włodarczyk | za |
3 | Piotr Kołakowski | za |
4 | Arkadiusz Chmielik | za |
5 | Piotr Jeronim | za |
6 | Jan Ćwiek | za |
7 | Robert Piotr Oleksik | za |
8 | Maciej Smoliński | za |
9 | Małgorzata Bandurska | za |
10 | Wojciech Długokęcki | wstrzymał się |
11 | Bogdan Ćwiek | za |
12 | Paweł Łada | za |
13 | Sławomir Mariusz Czaplicki | za |
14 | Bogdan Dymczyk | za |
15 | Edyta Olak | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XIII/87/2019 Rady Miejskiej w Przasnyszu z dnia 30 lipca 2019 r. w sprawie regulaminu targowiska miejskiego przy ul. Polnej w Przasnyszu.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Małgorzata Żbikowska | za |
2 | Jarosław Stanisław Włodarczyk | za |
3 | Piotr Kołakowski | za |
4 | Arkadiusz Chmielik | za |
5 | Piotr Jeronim | za |
6 | Jan Ćwiek | za |
7 | Robert Piotr Oleksik | za |
8 | Maciej Smoliński | za |
9 | Małgorzata Bandurska | za |
10 | Wojciech Długokęcki | za |
11 | Bogdan Ćwiek | za |
12 | Paweł Łada | za |
13 | Sławomir Mariusz Czaplicki | za |
14 | Bogdan Dymczyk | za |
15 | Edyta Olak | nieobecny |
Przyjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej Miasta Przasnysza na 2019 rok.
przyjęto
(w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw | Głosy nieoddane | Nieobecni |
---|---|---|---|---|
14 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Małgorzata Żbikowska | za |
2 | Jarosław Stanisław Włodarczyk | za |
3 | Piotr Kołakowski | za |
4 | Arkadiusz Chmielik | za |
5 | Piotr Jeronim | za |
6 | Jan Ćwiek | za |
7 | Robert Piotr Oleksik | za |
8 | Maciej Smoliński | za |
9 | Małgorzata Bandurska | za |
10 | Wojciech Długokęcki | za |
11 | Bogdan Ćwiek | za |
12 | Paweł Łada | za |
13 | Sławomir Mariusz Czaplicki | za |
14 | Bogdan Dymczyk | za |
15 | Edyta Olak | nieobecny |